Співаймо оду вишиванці! Культура Найактуальніше 

Співаймо оду вишиванці!

Сьогодні не лише природа усміхається через цвітіння дерев, аромат та красу весняних квітів. Сьогодні усміхаються українці! Я люблю сьогоднішній день – коли ще можна побачити більше усміхнених людей? Усмішки – повсюди: на сторінках світової павутини, вулицях, площах, удома, школі. Сьогодні українці з усього світу святкують свій день – День вишиванки.

Не легко передати атмосферу гордості за народ, який зберіг свою ідентичність, за тих майстринь, серед котрих наші матері, бабусі та прабабусі, наші предки, які створили цю красу, поділилися нею зі всім світом і зберегли для нас і всіх наступних поколінь. Я закохана у вишиванку, але сьогодні я милуюсь своїм народом, який вже вкотре одягає вишиванку і виходить на вулиці, радіючи та возвеличуючи її творців.

Вишиванка – це не тільки модно, креативно, красиво. Це – наші корені, це спогад про предків, це те, що неможливо забути, а тим паче викорінити. Це можна лише прославляти, цим можна захоплюватись і насолоджуватись. Як я люблю вишиванку! Сьогодні залюбки любувалась вишиванками учнів, які вони красиві, різнокольорові, ніжні. Сьогодні навіть майбутні першокласники вдягнули вишиванки, святкуючи цей день. Хвала і шана батькам, які підтримують цю традицію! Усміхнені та щасливі учні, чарівні колеги, відчуття свята триває цілий день.

Іларіон Терлецькі малює вишиванку
Едмонтон, Канада. Дистанційне навчання на День вишиванки. Іларіон Терлецькі малює вишиванку. Фото надала Тетяна Гринкевич

Бережімо цей скарб, дарований нам із минулого, передаймо його нащадкам, адже вишиванка – це щось неймовірно справжнє, чарівне, ніжне і вартісне. А вишиванка нехай і далі гордо крокує світом, підкорюючи його своєю неповторністю.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоси)

Також буде цікаво: