За права корінних народів Росії Найактуальніше Планета 

За права корінних народів Росії

Голова правління Мережі захисту національних інтересів АНТС Ганна Гопко під час онлайн-дискусії «Developments in Russia: effects of COVID19 on internal and external policy in Russia» актуалізувала питання захисту прав нацменшин та корінних народів на території РФ. Цією проблемою вона активно опікувалася ще на посаді Голови парламентського комітету у закордонних справах Верховної Ради України (8 скликання).

Онлайн-дискусія «Developments in Russia: effects of COVID19 on internal and external policy in Russia» (Події в Росії: вплив COVID19 на внутрішню та зовнішню політику в Росії) відбулася 30 квітня 2020 р. в рамках Friends of Eroupean Russia Forum під головуванням депутата Європарламенту Андрюса Кубілюса (на фото вгорі).

Захист прав і свобод меншин є фундаментальною європейською цінністю. Україна має продовжувати активну політику із захисту прав нацменшин та корінних народів на території РФ, які зазнають постійних утисків з боку влади. Це вияв нашої цивілізаційної приналежності, відданості демократичним ідеалам, суб’єктності та регіонального лідерства.

Як відомо, 30 травня 2019 року ВРУ 8 скликання ухвалила Постанову Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу щодо засудження порушення прав корінних народів у Російській Федерації та на тимчасово окупованих нею територіях України (№10125).

Пропонуємо переглянути фрагмент цієї дискусії:

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоси)

Також буде цікаво: