Корона «Дня» Ганні Гопко Дайджести Найактуальніше 

Корона «Дня» Ганні Гопко

День, 26 грудня, 2019 р.

Газета «День» відзначила одну із авторок журналу «Листи до приятелів», народного депутата України, ексголову парламентського Комітету у закордонних справах Ганну Гопко за «за нонконформізм і послідовну позицію в захисті українських національних інтересів».


АНКЕТА «ДНЯ»

1. Які події року, що минає, на вашу думку, змінили світ та Україну?

2. Яка подія в житті країни стала найважливішою особисто для вас?

3. Кого ви вважаєте героєм та антигероєм року?

4. Три речі, які додають вам сил і сповнюють оптимізму?

5. Автори, статті, проєкти газети «День», які зацікавили вас найбільше 2019 року?

«РОЗБУДОВА ДЕРЖАВИ В УМОВАХ ПОСТІЙНОЇ ТУРБУЛЕНТНОСТІ – ЦЕ ВИКЛИК ДЛЯ ПОЛІТИЧНОЇ ЕЛІТИ УКРАЇНИ»

Ганна ГОПКО, голова Zero Corruption Conference (www.zerocc.org), Мережа захисту національних інтересів «АНТС», голова комітету ВР у закордонних справах VIII скликання:

1.

1) Втягування України у внутрішньополітичну боротьбу між демократами і республіканцями під час президентської кампанії в США.

2) Офіційний вихід США із ДРСМД.

3) Метаморфози французького президента і загравання перед Путіним з «європеїзацією РФ до Владивостока».

4) Створення космічних сил Міноборони США.

2.

1) Цивілізаційним та історичним здобутком для України став Томос з подальшим впливом на світове православ’я. Початок визнання ПЦУ, яка є екзистенційною загрозою для Кремля і його «русского мира».

2) Україна стала на захист прав корінних народів Російської Федерації – ВР вперше в історії ухвалила звернення до ООН і національних парламентів щодо засудження порушення прав корінних народів у РФ. Чому Україна виявляє солідарність щодо корінних народів РФ?

Після анексії Криму і вторгнення російських військ на український Донбас Москва, остерігаючись різних рухів на своїх територіях, посилила тиск як на політичні еліти національних республік, так і на активістів національних рухів. Усупереч небезпеці, деякі організації корінних народів зробили заяви щодо російсько-української війни. Наприклад, Конгрес ерзянського народу у грудні 2014 року закликав ерзян «відмовитись від відправки своїх синів, чоловіків, батьків, братів, онуків на братовбивчу війну до сусідньої країни».

3) Інавгурація нового Інязора ерзянського народу в Києві у вересні цього року.

2019-й був роком виборів – Президента та Парламенту в Україні, Європарламенту.

Будівництво держави в умовах постійної турбулентності (зміни влади та геополітичних конфігурацій, гібридної війни з її сіянням поляризації та дестабілізації поряд з воєнними діями) – це виклик для політичної еліти України. Відсутність якісної державницької альтернативи та незрілість українського суспільства під час виборів в 2019 р. важливо переосмислити і готуватися до місцевих виборів у 2020 році.

3.

Герої року – це військовополонені моряки та політичні в’язні, які не здали Україну, перебуваючи в кремлівському ув’язненні.

Герої – це воїни, бо саме вони невтомно протидіють російській збройній агресії уже шостий рік і є прикладом для наслідування. Також стартапери, які прославили в 2019 році Україну на весь світ своїми інноваційними винаходами.

Окремо виступ Туска у ВР 19 лютого 2019 року українською мовою на окремому засіданні Парламенту, присвяченому п’ятій річниці початку збройної агресії проти України.

4) Антигерої – це олігархи та їхній вплив на демократичні суспільства. Це нездатність Заходу здійснити екстрадицію Фірташа до США, це зрада європейських цінностей через повернення делегації РФ до ПАРЄ.

4.

Молитва, родина і звитяга наших військових.

А також приклад людей незламних і безкомпромісних, як Стус, як Сверстюк.

5.

Колектив «Дня» – це приклад національної збірної в масштабах редакції, яка щоденно працює на зміцнення державності, протидіє пропаганді, укріплює ідентичність. Вдячна за черговий фоліант – книгу «День вдячності», а також студентів із «Школи журналістики газети «День». Хобі головного редактора Лариси Олексіївни – відкривати таланти – є надзвичайно перспективним і вагомим внеском у формуванні справжньої журналістики.

Дуже важливо на інтелектуальному фронті прищеплювати ще й сильну рису – Вдячність. Вдячність так необхідна для перемоги України над ворогом, для протидії внутрішнім чварам, скигленню, вічному незадоволенню, заздрості й меншовартості.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос)

Також буде цікаво: