Благородний вчинок Михайла Гички Найактуальніше Суспільство 

Благородний вчинок Михайла Гички

Людське життя – суцільна загадка. Важко вгадати, що з тобою може трапитися в тій чи іншій ситуації. Я з 1966 року працював вчителем хімії та біології у Добромильській середній школі аж до виходу на пенсію в 1997 році. У 1987 році я був класним керівником 10-В класу. Різні були учні, далеко не всі ідеальні. Дехто важко піддавався перевихованню. Та я не нарікав, що мені виділили такий важкий клас. Армійський гарт допоміг дуже швидко збагнути ситуацію і визначити шляхи ефективної роботи.

Щодо учнів, то кожний сам собі витворив долю. Займаючись вихованням учнів з 7 по 10 клас, я зрозумів, як важливо мати перед собою чітку благородну мету і, незважаючи на несприятливі обставини, впевнено іти до її осягнення.

Донині згадую обставини, що стосувалися учениці Людмили Білінської. Її однокласники прийшли їй на допомогу у дуже скрутній ситуації – працюючи на пекарні у Нижанковичах, доїжджаючи автобусом на роботу з Добромиля, вона катастрофічно втрачала зір. Терміново потрібна була операція. Як завжди, йшлося про немалу суму грошей, аби вилікувати Людмилу. Її подруги, однокласники почали збирати кошти, але їх виявилося замало. Тоді вони звернулися до мене як до свого класного керівника, аби я сконтактувався з кимось із впливових заможних знайомих. Я запропонував їм номер мобільного телефону колишнього мого учня з Добромильської школи, депутата обласної ради Михайла Гички: він завідував 8-ою обласною клінічною лікарнею. Хвору негайно привезли до Львова. Операція пройшла швидко і успішно, до того ж майже безкоштовно, хоча і кришталик, і сама операція вимагали чималих затрат.

Людмила Білінська виписалась з лікарні цілком здоровою. На проопероване бачить не гірше, ніж на друге око. Хочу від імені однокласників хворої та її родичів, особливо класного керівника, щиро подякувати Михайлу Гичці за людяність і допомогу. Благородний вчинок не забувається. Саме такі депутати потрібні нашим людям. Дух солідарності, безкорисливості – вічний. Ми, українці, в усіх обставинах буття, демонструємо найвищі людські якості. А те, що серед нас трапляються користолюбці, наклепники, корупціонери, негідники, зрадники, заздрісники, не перекреслює найвищих зразків християнської позиції більшості наших родаків. І тому будьмо впевнені у тому, про що писав Тарас Шевченко: «Встане Україна, світ правди засвітить».

Подяка колективу Львівської обласної клінічної лікарні
Подяка колективу Львівської обласної клінічної лікарні (головний лікар – Михайло Гичка) за «жертовну працю, відданість професії та вагомий внесок у збереження життя і здоров’я мешканців Львівщини». Фото зі сторінки Михайла Гички у Facebook
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(10 голосів)

Також буде цікаво: