Окупація – як це було в Ізюмі (частина 4 і остання)
Четвертий і останній фрагмент історії ізюмського журналіста і краєзнавця Леоніда Івановича Щибрі про страшні місяці російської окупації рідного міста. Доки не розпадеться імперія зла, «не ждіть сподіваної волі». Більш ніж триста років українці гинуть від російського гноблення. Чи потрібні були козакам ті «славні» походи на Францію? А що ми, українці, маємо від завоювання імперією частини Фінляндії чи Курил? Мій батько був на війні. Звісно, не за своїм бажанням, а як невільник російської імперії. Чи потрібен був українцям Афганістан? За що там загинули мої знайомі? Чому в Афганістані українців загинуло більше,…
Читати далі





